Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

 • Mini halatlı vinç nedir , hangi alanlarda kullanılmaktadır.

  Elektrikli Mini Vinçler , 20 Metre halatlı ürünlerdir , halat tambur kısmı üst üste sarmaktadır , tek halatlı kullanımda 20 mt , makara yardımı ile kullanıldığında halat boyu 10 metre olmaktadır , genelde ev balkon vinci ve inşaat işlerinde kömür ve malzeme çekme gibi işlerde kullanılmaktadır,

  Mini vinçler sürekli kullanıma uygun değildir.

  10 dakika içerisinde 3 dakika çalıştırılıp, 7 dakika dinlendirilmelidir.

  Teslimat kapsamında standart tip boruya monte edilebilecek şekilde özel dizayn edilmiş köşebentler bulunmaktadır.

  Elektrikli vinci çalıştırmadan önce, kullanacağınız, voltaj ve frekansın, makina değerlerine uygun olup olmadığını kontrol ediniz.

 • Mini vinç markaları ve fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda bulunan tüm mini halatlı elektrikli vinçler ÇİN malı üründür , sürekli kullanıma uygun olmayan modellerdir. Max extra mini vinç  , Mytol mini halatlı vinç , Astor mini halatlı vinç vb . Markalara göre mini halatlı vinç fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Şişe krikosu hangi marka ve fiyatları nelerdir.

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan şişe krikoları markaları bulunmaktadır , Atlas şişe krikosu , Netlift şişe krikosu  ,  asimato şişe krikosu , Markalara göre şişe krikosu fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Makina krikoları hangi marka ve fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan makina krikoları markaları bulunmaktadır , Atlas makina krikosu , Netlift makina kaldırma krikosu  ,  asimato makina krikosu , Markalara göre makina krikosu fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Domuz arabası marka ve fiyatları nelerdir?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan domuz arabası markaları bulunmaktadır , Atlas domuz arabası , Netlift domuz arabası, hts domuz arabası , yale domuz arabası , asimato domuz arabası vb.

  Markalara göre domuz arabası fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Domuz arabası nedir , ne işe yarar ?

  Domuz arabaları , fabrika içinde veya düz zemin üzerinde vinç veya transpalet ile taşınmayan ağır yük yada makinaların kısa mesafede bir noktandan diğer noktaya taşımaya yarayan tekerlek alçak mesafeli yük taşıma arabalardır.

 • Zincirli vinçlerin markaları ve elektrikli zincirli vinç fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan elektrikli zincirli vinç markaları bulunmaktadır , Atlas zincirli vinç , Netlift zincirli vinç , kito zincirli vinç , yale zincirli vinç , asimato zincirli vinç vb . Markalara göre zincirli vinç fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Manyetik kapma mıknatıs markaları ve fiyatları

  Satışımızda ; Atlas manyetik kaldırma mıknatısı , Netlift manyetik mıknatıs , yale kaldırma mıknatısı , Ecolift manyetik kapma vb. Markalara göre kaldırma mıknatısları fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Manyetik kaldırma mıknatısları ne işe yarar ?

  Manyetik kaldırma mıknatısları , taşıma ve indirme için tasarlanmış manuel kontrollü mıknatıslı bir kaldıraçtır. İçindeki güçlü mıknatıslar sayesinde, bir yerden başka bir yere taşınılması istenilen sac , demir , kalıp , boru vs. malzemeleri kaldırıp taşınmasını sağlayan ekipmanlardır.

 • Trifor markaları ve fiyatları nelerdir ?

  Genellikle servis ve garanti problemi olmayan trifor halatlı çektirme markaları bulunmaktadır , Atlas trifor , Netlift halatlı çektirme , yale trifor , Ecolift trifor vb. Markalara göre trifor fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Yatay sac kapma markaları ve fiyatları nelerdir ?

  Genellikle servis ve garanti problemi olmayan yatay sac kapma markaları bulunmaktadır , Atlas yatay sac kapma , Netlift yatay sac kapma , yale yatay sac kapma , osk yatay sac kapma , Ecolift yatay sac kapma vb. Markalara göre yatay sac kapma fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Trifor halatlı çektirme nedir , ne işe yarar ?

  Triforlar ( halatlı çektirme ) olarak da ismi geçmektedir , Ağır yüklerinizi tirforlar sayesinde rahatlıkla kol yardımı ile uzun mesafeden çektirme ve sabitleme yapabilirsiniz  . Triforlar insan taşıma , çekme vb . uygulamalarda kullanımı tehlikelidir.

 • Dikey sac kapma markaları ve fiyatları nelerdir ?

  Genellikle servis ve garanti problemi olmayan dikey sac kapma markaları bulunmaktadır , Atlas dikey sac kapma , Netlift dikey sac kapma , yale dikey sac kapma , osk dikey sac kapma , Ecolift dikey sac kapma vb. Markalara göre dikey sac kapma fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Dikey sac kapma nasıl kullanılır , yardımcı ekipman gerekli mi ?

  Dikey sac kapmalar çene kısmı ile tonajına göre farklı kalınlıkta olan sacları yerden kaldırma işlemini sağlayan üründür , Bu ürün ile kaldırma işlemi için çelik halat sapan , zincir sapan ve bağlantı kilitlerine ihtiyaç duymaktadır.

 • Satışınızda bulunan hubzug markaları ve hubzug fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan zincirli hubzug markaları bulunmaktadır , Atlas hubzug , Netlift hubzug , yale hubzug , osk hubzug , kito hubzug vb.

  Markalara göre manuel hubzug fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Hubzug nedir , nasıl kullanılır ?

  Zincirli çektirme ( hubzug ) zincirlerle yatay yükleri bağlayarak birbirine çektirmeye , veya bir yükü bir yerden diğer bir yere hareket ettirmeyi sağlayan bir basit makinedir. İnşaat , fabrikalarda , tersane sektöründe manuel ( mekanik ) olarak kullanılmaktadır.

 • Satışınızda bulunan manuel caraskal markaları ve caraskal fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan makaslı platform markaları bulunmaktadır , Atlas caraskal , Netlift caraskal , kito caraskal , yale caraskal , asimato caraskal , osk caraskal vb.

  Markalara göre manuel caraskal fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Satışınızda bulunan makaslı platform markaları ve makaslı platform fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan makaslı platform markaları bulunmaktadır , Atlas makaslı platform , Netlift makaslı platform , rolwal makaslı platform , yale makaslı platform, asimato makaslı platformvb.

  Markalara göre makaslı platform fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Satışınızda bulunan istif makinaları markaları ve istif makinası fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan istif makinaları markaları bulunmaktadır , Atlas istif makinası , Netlift istif makinası , rolwal istif makinası , yale istif makinası , asimato istif makinası vb.

  Markalara göre istif makinası fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • Satışınızda bulunan transpalet markaları ve transpalet fiyatları nelerdir ?

  Satışımızda genellikle servis ve garanti problemi olmayan transpalet markaları bulunmaktadır , Atlas transpalet , Netlift transpalet , rolwal transpalet , yale transpalet , biglift transpalet vb.

  Güncel Transpalet fiyatları için firmamız iletişim kanallarından bilgi verebiliriz.

 • İstif makinası nedir , ne işe yarar ?

  İstif makinaları euro palet üzerinde bulunan yüklerin depo içerisinde taşınması ve  istiflenmesi için kullanılan taşıma , kaldırma makinalardır. İstif makinasının kullanıldığı yerin temiz , düz olması önemlidir , makina kısmının arka kısmında bulunan kolu veya ayak pedalı ile kaldırma işlemini mekanik olarak yapmaktadır , manuel istif makinaları ile yüklerin çatal kısmına doğru olarak konulması gerekmektedir , aksi takdirde makine devrilebilir , forkliftler gibi dışarı alanda kullanımı uygun değildir , 

 • Caraskal ne için kullanılır , kullanım alanları ?

  Manuel Caraskallar genellikle, mekanik olarak yük kaldırma işlemi için kullanılmaktadır , fabriklarda, inşaatlarda, sanayii atölyelerde, tekstil firmalarında, depolarda, ağır makine sanayilerinde, inşaat şantiye alanlarında yaygın olarak talep edilmektedir.

 • Transpalet nasıl çalışır , ne işe yarar .

  Transpaletler , Palet üzerinde bulunan ürün ( malzemeleri , eşyaları )   insan kontrollü, veya (akülü transpalet) gücüyle çalışan paletlere yüklenmiş yükleri hidrolik pompa gücüyle kaldırma işlemi ile yatay olarak taşımaya yarayan ekipmanlardır.

 • Galvanizli çelik halat nedir?

  Çelik halatlar normal koşullarda herhangi bir kaplama yapılmamış siyah tellerden üretilirler. Eğer pas, nem ve buhar gibi sebeplerden ötürü koruma gerekirse galvaniz ile kaplanırlar. Bazı halatlar da bu sebeplerden ötürü izoleli olarak üretilirler.

 • Çelik halat kopar mı?

  Çelik halat kopar mı? Dünyandaki her nesne ve canlı gibi çelik halatında bir kullanım ve dayanma süresi vardır. Muhakkak kullanılması gereken kuvvetin üstüne çıktığında kopabilir veya zedelenip size alarm verebilir. Dikkatli ve kontrollü olmakta fayda var.

 • Çelik halat ne işe yarar?

  Sondaj kuyuları, asansörler, inşaatlar, vinçler, stadyumlar, seracılık, balıkçılık gibi birçok alanda itme, çekme, kaldırma amaçlarıyla kullanılmaktadırlar. Çelik halatlar, tonlarca ağırlığı kaldırabilecek güçte olan halatlardır ve en güçlü halat çeşididir.